Dobrý den milí čtenáři,

jsme manželé Jana a Jakub Kupkovi a vytváříme jednoduchý časopis pro malé děti „Malý oslík”, který jim formou obrázků a her přiblíží nedělní evangelium. Obrázky slouží zároveň jako omalovánka. Tento časopis vydáváme na každou neděli. Veškerá vydání časopisu jsou volně ke stažení na stránkách www.malyoslik.cz v sekci časopis. Aktuální číslo je vždy na hlavní straně a vydáváme jej v úterý. Pokud byste měli jakékoli dotazy či připomínky k časopisu, neváhejte se nám ozvat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jak to začalo?

O tvorbě křesťanského časopisu pro děti jsme přemýšleli už delší dobu. První číslo Malého oslíka jsme vydali na neděli 6.1.2013. Od té doby jsme posílali všechna čísla zájemcům na jejich e-mail. Od 7. 3. 2013 spouštíme internetové stránky Malého oslíka se všemi jeho čísly.

 IMG 2438    
 
Jana Kupková

V časopise ilustruji obrázky, vymýšlím k nim texty a starám se o celkovou grafickou úpravu Malého oslíka.

Je mi 25 let, studuji VŠUP v Praze.

Pocházím z Vranové.

     
 IMG 2431    
 
Jakub Kupka

Do časopisu vymýšlím křížovky a hry, starám se o administrativu a tvorbu internetových stránek Malého oslíka.

Je mi 25 let, studuji ČVUT fakultu strojní v Praze.

Pocházím ze Šumperka.

Pokud se Vám tento projekt líbí a chcete finančně podpořit jeho tvorbu a šíření u nás i v dalších zemích, číslo účtu je uvedeno v kontaktech.

Časopis můžete podpořit buď anonymně, nebo nám poslat email s Vaší adresou na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Moc Vám děkujeme.